Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Вони загинули, захищаючи Україну: в Ямполі відкрили Дошку Пам’яті Слави Героїв

Вони загинули, захищаючи Україну: в Ямполі відкрили Дошку Пам’яті Слави Героїв

Вони загинули, захищаючи Україну: в Ямполі відкрили Дошку Пам’яті Слави Героїв

В адмінцентрі Ямпільщини громада відкрила пам’ятну дошку з іменами та фото земляків, які загинули, захищаючи Україну в російсько-українській війні.

День відкриття, 3 березня, провели у знакову для Ямпільської ТГ дату.

Цього дня у роки Другої світової Ямпіль звільнили від фашистів. Тих, хто поліг у бою із рашистами, прийшли вшанувати мешканці громади.

– Усі присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Героїв, які загинули у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України. Почесне право відкрити Дошку Пам’яті Слави Героїв було надано учням Ямпільського ліцею. Зі словами співчуття звернувся Ямпільський селищний голова В. М. Кордонець до рідних і близьких загиблих Воїнів наголосивши, що війна забирає найкращих, найдостойніших дітей України, – зазначають у громаді.

Батькам Героя Максима Довгого, який загинув 1 травня 2022 року, вручили посмертний орден їх сина «За мужність» ІІІ ступеня .

Представники духовенства провели молебень за загиблими та освятили Дошку Пам’яті Слави Героїв “Вони загинули, захищаючи Україну”. Учні Ямпільського ліцею поклали квіти до Братської могили воїнів в пам’ять про полеглих воїнів-односельців, які загинули у Другій світовій війні. Вічна пам’ять Воїнам! Слава Україні!
Слава Українським Захисникам!
– додали у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.