Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Врізались в трубу і викачували спирт зі спиртзаводу: у сусідній із Хмельниччиною області викрили схему

Врізались в трубу і викачували спирт зі спиртзаводу: у сусідній із Хмельниччиною області викрили схему

Врізались в трубу і викачували спирт зі спиртзаводу: у сусідній із Хмельниччиною області викрили схему

У налагодженні злочинної схеми підозрюють службових осіб у сусідній Житомиріській області. Їх діяльність викрили детективи БЕБ (Бюро економічної безпеки) України викрили.

Джерело: пресслужба БЕБ

Підозрювані викачували з спиртзаводу в Житомирській області необлікований етиловий спирт. Для цього вони використовували спеціальне обладнання та працювали у позаробочий час. Детективи встановили, що за допомогою врізаної труби, в обхід спиртовимірювального лічильника, спирт викачували за межі заводу – орієнтовно по 10 тонн щодоби.

Необліковану продукцію зберігали у складському приміщенні неподалік та реалізовували по всій території України. У податковому та бухгалтерському обліках така діяльність не відображалась.

Детективи БЕБ, за результатами обшуків, вилучили з незаконного обігу рідину з характерним запахом спирту, транспортні засоби, чорнові записи та фінансово-господарську документацію підприємства загальною орієнтовною вартістю у 10 млн гривень. Наразі збитки, завдані підпільним виробництвом спирту, встановлюються.

Відпрацьовується інформація про можливе сприяння незаконній діяльності працівників одного з контролюючих органів. Також детективи БЕБ ініціювали анулювання ліцензії на виробництво етилового спирту та проведення службової перевірки працівників Державної податкової служби щодо неналежного виконання покладених на них функціональних обов’язків за місцем розташування податкового поста. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.