Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » «VSD»: дитяча стоматологія або чому важливо лікувати молочні зубки на ранніх стадіях захворювання

«VSD»: дитяча стоматологія або чому важливо лікувати молочні зубки на ранніх стадіях захворювання

«VSD»: дитяча стоматологія або чому важливо лікувати молочні зубки на ранніх стадіях захворювання

Стоматологічний кабінет «VSD» спеціалізується на роботі з дітьми та підлітками, надаючи повний комплекс профілактичних і лікувальних заходів. «VSD» має сучасне обладнання для лікування дітей, а всі фахівці клініки, як зазначають у стоматкабінеті, вміють знаходити підхід до маленьких пацієнтів. Журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ» поспілкувалися з провідним дитячим лікарем-стоматологом «VSD» Натолочною Юлею, аби з’ясувати, чому важливо дітям відвідувати стоматолога з появою першого зуба та як йти на прийоми без сліз та страху.

– Наші лікарі надають широкий спектр послуг профілактики та лікування зубів у дітей і підлітків. Лікувально-профілактичні заходи запобігають виникненню проблем з органами шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органами, забезпечують нормальний розвиток язика та гарантують вашій дитині красиву та здорову посмішку. Наш дитячий стоматолог вестиме вашу дитину від першого молочного зуба до закінчення росту й розвитку зубощелепної системи, – зазначає Віктор Степанюк, засновник стоматологічного кабінету «VSD».

Дуже часто батьки задумуються чи варто лікувати молочні зуби, адже вони тимчасові. Відповідь лікарів «VSD» однозначна: лікувати молочні зуби необхідно, оскільки від стану молочних зубів залежить те, чи будуть здоровими постійні зуби.

Молочні зуби мають таку ж структуру, як і постійні, свої нерви та канали. І якщо у молочному зубі інфікуються нерви, то інфекція може потрапити через канали до зачатка постійного зуба, що приведе до неприємностей в майбутньому: постійні зубчики можуть прорізатися з різними пошкодженнями. Окрім цього, якщо вчасно не провести лікування, є можливість втратити молочний зуб, що призведе до порушення формування щелепно-зубної системи та порушення функції жування, – розповідає Юлія Натолочна, дитячий лікар-стоматолог.

У стоматологічному кабінеті «VSD» для лікування дітей застосовують особливу швейцарську методику: використовують спеціальні матеріали, ліки й інструменти, які підходять для лікування дітей. Але головну роль приділяють психологічному аспекту в спілкуванні лікаря-стоматолога з дитиною.

Ми намагаємося завжди знайти потрібний підхід до малюка, щоб відвідування стоматологічного кабінету не було травмою. Саме тому курс лікування проводимо у декілька етапів. Перший етап проходить у вигляді знайомства, консультації та узгодження плану лікування з батьками. Це допомагає налагодити контакт з дитиною та не злякати малечу різноманітними стоматологічними інструментами та діями з першого ж візиту. Другий етап – професійне чищення зубів, яке є безболісним та допомагає адаптуватися до стоматологічних процедур. Третій етап – лікування та готування дитини до наступного візиту, – наголошує Юлія Натолочна.

Крім того, у процесі лікування стоматологи застосовують замість місцевого знеболення, яке раніше для деяких пацієнтів було неприємною та болісною процедурою, адже під час проведення звичайної анестезії відбувається первинне проникнення голки в тканини, а потім просування її вглиб і введення анестетика, комп’ютерну анестезію, яка за рахунок малесенької голки, є практично безболісною.

Комп’ютерна анестезія – це місцеве невідчутне знеболювання з використанням приладу, яким керує комп’ютер, так звана «анестезія одного зуба». В процесі застосування цієї анестезії дитина не відчуває страху перед традиційним шприцом, а сам процес знеболювання відбувається максимально делікатно та ефективно. Завдяки високій точності проведення ефект знеболення настає набагато швидше, в середньому, за 1-2 хвилини, – наголошує лікарка.

Тривалість курсу лікування дитячих зубів, як розповідає пані Юлія, у кожного індивідуальна. Комусь достатньо одного-двох візитів, а комусь – декількох. Однак, Юлія Ігорівна зазначає, що навіть, якщо на ваш погляд, немає проблем із ротовою порожниною, все одно потрібно відвідувати стоматологічний кабінет.

– В ідеалі стоматологічний кабінет дітям потрібно відвідувати 1 раз на 3 місяці. Це дозволить виявити проблему із зубами заздалегідь та усунути її. Ми рекомендуємо починати відвідувати з дитиною лікаря-стоматолога з появою першого зуба (перший огляд). Це відбувається у віці до 1 року, – розповідає Юлія Ігорівна.

У стоматологічному кабінеті «VSD» вкотре наголошують, що регулярне відвідування дитячого стоматолога дозволить у плановому порядку привести до належного стану ротову порожнину дитини, своєчасно здійснити профілактику карієсу зубів та аномалій прикусу, створити сприятливі умови для формування та дозрівання тканин зуба та пародонту.

– Пам’ятайте, що запобігти захворюванню завжди легше, ніж у майбутньому його лікувати! – наголошують стоматологи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.