Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Всеукраїнські дні боротьби з насиллям у Шепетівській ОТГ

Всеукраїнські дні боротьби з насиллям у Шепетівській ОТГ

Всеукраїнські дні боротьби з насиллям у Шепетівській ОТГ

До Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, доєднаються жителі Шепетівки. Під час акції підійматимуть питання расової та гендерної нерівності, торгівлі людьми, домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Окремі дні Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” приурочені певним подіям:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

В перший день акції Шепетівський музей Пропаганди підсвітять оранжевим кольором в знак доєднання до акції “Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти гендерно-зумовленого насильства”. В навчальних закладах в рамках цієї акції пройдуть фотовиставки, а міський Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді проведе просвітницьку роботу на тему: “Насильству немає виправдання”.

В наступні дні міська бібліотека представить книжкову виставку “Ми – проти насилля” та годину міркувань “Нове покоління обирає здоров’я”, приуроченої Дню боротьби зі СНІДом.

Також лідери учнівського самоврядування організують акцію” Синя стрічка – проти насильства”, де синій колір символізує синці, залишені на дітях, що постраждали від насилля. В школах проведуть тематичні заходи на підтримку цієї акції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.