Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Всеукраїнський радіодиктант національного єднання: усі охочі жителі Хмельниччини можуть долучитися

Всеукраїнський радіодиктант національного єднання: усі охочі жителі Хмельниччини можуть долучитися

Всеукраїнський радіодиктант національного єднання: усі охочі жителі Хмельниччини можуть долучитися

До Дня української писемності та мови 9 листопада об 11 годині всі охочі можуть долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Зокрема хмельничан та жителів Хмельниччини також запрошують приєднатися до флешмобу.

Мета радіодиктанту полягає у тому, щоб об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників, – зазначають у Верховній Раді.

Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН, Ірина Цілик. А читатиме його народна артистка, Герой України, Ада Роговцева.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. У різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном. В Україні текст звучатиме в усіх регіонах на хвилях “Українського Радіо” та “Радіо Культура”. Також наживо транслюватиметься на телеканалах, – зазначають на сайті Верховної Ради.

Текст диктанту буде оприлюднено 10 листопада.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.