П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Викрав велосипед у Судилкові, щоб доїхати до Шепетівки: яке рішення прийняв суд щодо чоловіка

Викрав велосипед у Судилкові, щоб доїхати до Шепетівки: яке рішення прийняв суд щодо чоловіка

Викрав велосипед у Судилкові, щоб доїхати до Шепетівки: яке рішення прийняв суд щодо чоловіка

62-річний шепетівчанин постав перед судом за те, що вкрав велосипед, який стояв на велосипедній стійці біля аптеки у Судилкові. Ним він вирішив доїхати додому до Шепетівки. Про це повідомляє Хмельницький апеляційний суд на своїй сторінці у Фейсбук. Яке покарання призначили чоловікові – далі в тексті.

Все сталося вдень 5 травня 2022 року. Під час судового розгляду справи чоловік зізнався, що викрав велосипед, аби доїхати до міста. Казав, що спочатку довго чекав автобус, а коли побачив біля аптеки велосипед, вирішив поїхати на ньому. Однак, він планував залишити транспорт собі.

Момент скоєння крадіжки зафіксували камери відеоспостереження. Тож, вже наступного дня крадений велосипед чоловік добровільно віддав поліції. Сума майнової шкоди, яка була завдана для власниці велосипеда, – 2279 гривень.

У результаті, суд дійшов висновку, що винуватість шепетівчанина повністю доведена і його дії правильно кваліфіковані, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене в умовах воєнного стану.

Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (частина 4 статті 185 КК України). Йому призначено покарання – 5 років позбавлення волі. Проте суд звільнив від його реального відбування з випробуванням на 2 роки іспитового строку.

При призначенні покарання судом було враховано, що обвинувачений раніше не судимий, вчинив злочин проти власності, що належить до категорії тяжких, має інвалідність другої групи з дитинства, за місцем проживання характеризується позитивно.

Також були й обставинами, що пом’якшують покарання: щире каяття, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, добровільне відшкодування завданого збитку. Обставин, що обтяжують, не встановлено.

Наразі вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.