Неділя, 28 Листопада
Shadow
Головна » Блоги » » Я – БЕЗСОВІСНА ЕГОЇСТКА

Я – БЕЗСОВІСНА ЕГОЇСТКА

Егоїзм голубою кров’ю розливається в моєму тілі, щоб я відчувала найменші утиски щодо власної персони. Така собі принцеса на горошині.

Скільки разів чула у свою адресу соромницьке «Це ж як треба любити себе?». Ось зараз безсоромно розповім. Готові?

Я - безсовісна егоїстка

Це як треба любити себе, щоб червоним манікюром схопитися за мрію, і триматися за неї, що б не говорили і як не били по руках.

Це як треба любити себе, щоб повірити, що ти можеш, і можеш багато. Що варта кожного доброго слова і рекомендацій. Що маєш право бути тією, якою хочеш ти, а не інші.

Це як треба любити себе, щоб із посмішкою випити сльози образ, негативу та критики. А потім витерти очі і носа, запити холодною водою і сказати: «Та хто ви такі, щоб зупиняти мене на моєму ж шляху? Киш від мене!». Когось забанити, когось забути, когось на х@р.

Думаєте бути егоїсткою просто, як тикнути в когось пальцем?

Думаєте просто сказати трьом голодним чоловікам, що я втомилася і не буду готувати кандибоберів. Не моргнувши оком, запропонувати на вибір – пельмені чи вареники. Віват святим домашнім напівфабрикатам.

Думаєте легко відмовитися від булочок та смаколиків, які радісно купує чоловік, щоб потішити мене. Бачити його розчарування і читати в погляді «більше нічого», а всередині дякувати своєму егоїзму.

А скільки йде енергії та сил, щоб не в’язатися і не вплутатися в чужі помпезні проекти, не реалізовувати чужі мрії та цілі. Натомість зайнятися власними.

Ви тільки уявіть, як треба натренувати голос, щоб тебе чули. Щоб слово мало вагу. Щоб тебе розуміли так, як ти це сказала, а не так, як вигідно іншому. Щоб чули твоє «Ні» з першого разу. І твоє «Так» не оминули увагою.

Ось ходити до косметолога, перукаря, на шоппінг – це правда легко і в кайф. Хоча неегоїстки навіть ці приємності перетворять на причини для ниття. А ось виділити час та самостійно тренуватися, повноцінно харчуватися, щодня робити легкий мейк та укладку ще й одягатися красиво, а не «шопопало» – це під силу лише егоїсткам. І своїм начищеним его ще і про душу дбати.

Але в одному питанні ми таки програємо класичним жертвам. Егоїстки живуть так, ніби їм ніхто нічого не винен. Тому фарбують губи червоною помадою і взувають підбори навіть тоді, коли на душі пекельно кепсько. У жертв в цьому випадку є де розгулятися: від істерик і голосіння до «виручайте мене семеро, хоча і ви не справитеся».

Ще егоїстки ніколи не погоджуються на менше. Ох, скільки шикарних егоїсток загубила ота синиця в руках. Доля егоїсток – підніматися щаблями вгору, а не з синицею спускатися на дно.

Ось написала про свій егоїзм і зрозуміла, що до майстерності ще вчитися і вчитися. Але егоїстки наполегливі, поки свого не отримають – не заспокоються. Чого і вам бажаю.

Популярні пости