П’ятниця, 29 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Як команди Шепетівщини завершили 2-й тур футбольного ЧХО

Як команди Шепетівщини завершили 2-й тур футбольного ЧХО

Другий тур чемпіонату Хмельницької області з футболу завершився грою “Іскра” Теофіполь – “Колос” Полонне. Це протистояння уже назвали одним із головних у першому колі. Як гру завершили полончани та які результати наразі мають команди із Шепетівського району?

Джерело: ХОВІФ

В обласному футбольному чемпіонаті змагаються три команди з півночі Хмельниччини: білогірська “Перлина Поділля”, нетішинський “Енергетик” та полонський “Колос”. Останні – фаворити сезону. Попередній вони завершили перемогою, а цьогоріч паралельно грають у Всеукраїнській аматорській лізі, де лідирують у своїй групі.

У фінальному матчі другого кола “Колос” зійшловся з теофіпольською “Іскрою”. Це футбольне протистояння двох сильних команд, адже у попередні роки обидві команди були по разу срібними призерами та чемпіонами турніру. Тож, як розгорнеться сюжет матчу цього разу, було інтригою. Гра була виїзна для наших футболістів – матч приймали у себе теофіпольці.

За складом, гості з Полонного виглядають на голову вище (не дарма вони й в аматорській першості України у своїй групі в лідерах), у господарів – поєднання молоді й досвіду. Поєдинок видався видовищним та напруженим. Колос переважав, але втілити перевагу зумів лише наприкінці першого тайму. Скориставшись помилкою захисту, один з новачків команди, Павло Куліш, відкрив рахунок. Гості мали хороші нагоди збільшити перевагу, частенько виручав господарів досвідчений Костянтин Одольський. А на 52-й хвилині груба помилка і пенальті, яке реалізував вже новобранець “Іскри” Антон Федоров, принесли інтригу. Та, вже через десять хвилин груба гра та пенальті у відповідь. До позначки підійшов капітан “Колоса”, досвідчений Олександр Жданов, удар якого, як виявилось згодом, встановив остаточний підсумок матчу – 1:2. Тож, чемпіонат набирає обертів, вся боротьба ще попереду.