Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Як працівниця Хмельницької АЕС згуртувала швейну фабрику в Латвії, аби пошити форми українським військовим

Як працівниця Хмельницької АЕС згуртувала швейну фабрику в Латвії, аби пошити форми українським військовим

Як працівниця Хмельницької АЕС згуртувала швейну фабрику в Латвії, аби пошити форми українським військовим

В Україні триває 68 день війни. Кожен небайдужий намагається допомогти здобути Україні довгоочікувану перемогу, побороти російських загарбників та відновити кордони нашої держави. Зокрема одна із працівниць Хмельницької атомної електростанції поділилася своєю історією, аби показати прагнення латвійців допомогти українському народу.

У пошуках допомоги українським воїнам, Аліна Рока звернулася на швейну фабрику в Латвії, яка виготовляє якісний робочий одяг, аби вмілі руки латвійок пошили форми та рюкзаки.

Бажання допомогти українцям було настільки великим, що близько 60 працівників фабрики організували пошук необхідних тканин та у свій вихідний день вийшли на роботу, щоб пошити форму для захисників України. Відгукнулися вони також і на прохання пошити рюкзаки для пострілів, – розповідають у пресслужбі Хмельницької АЕС.

Аліна Рока розповідає, що до підтримки українських воїнів долучилися й діти. Учні місцевої школи підготували малюнки та листівки, аби підтримати бойовий дух воїнів та показати, що весь світ з ними. Крім того, Аліна згадує, як розчулила її розповідь виховательки дитячого садочка про те, що кожного дня о 13:00 вони з дітками моляться за Україну.

Люди цієї країни вирізняються своєю добротою, щирістю та чуйністю. Кожен з них готовий віддати частинку свого серця, аби якось допомогти Україні, – додає Аліна Рока.

Зібрану в Латвії благодійну допомогу за сприяння волонтерів логістичного центру Хмельницької АЕС було доставлено до місця призначення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.