Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Як правильно перетинати залізничні колії нагадують славутські поліціянти

Як правильно перетинати залізничні колії нагадують славутські поліціянти

Як правильно перетинати залізничні колії нагадують славутські поліціянти

Правоохоронці проводять профілактичні рейди, аби нагадати водіям та пішоходам ПДР. У Славуті говорили із кермувальниками про перетин залізничних колій.

У Правилах дорожнього руху перетин колій регламентує пункт №20. Відповідно до нього:

Під’їжджаючи до переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов’язаний керуватися вказівками і сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і дорожньою розміткою, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд (локомотив, дрезина).

За недотримання цих правил водієві, залежно від тяжкості правопорушення, “світить” штраф, конфіскація авта, заборона кермувати на певний період часу або ж адміністративний арешт.

За порушення вимог статті 123 (Порушення правил руху через залізничні переїзди) КУпАП, а саме в’їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 850 гривень з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Популярні пости