Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Як світ та росія реагують на викриті звірства рашистів щодо цивільних. Огляд

Як світ та росія реагують на викриті звірства рашистів щодо цивільних. Огляд

Як світ та росія реагують на викриті звірства рашистів щодо цивільних. Огляд

Представники низки європейських країн відреагували на дії рашистів, які ті вчиняли до мирного населення України. Напередодні, 2 квітня, стало відомо про те, що Київщину повністю звільнили від русні і те, що побачили наші військові, поліціянти та журналісти, шокувало весь світ.

Рашисти катували, ґвалтували та убивали заради розваги мирне населення цих міст: дітей, жінок, літніх людей.

У Бучі виявили братську могилу, де поховано майже 300 людей. Загиблі місцеві лежать просто неба на дорозі, у декого зв’язані за спиною руки.

– В Ірпені рашисти розстріляли жінок та дівчат, а потім їздили по тілах загиблих танками, – розповів знімальній групі Deutsche Welle мер міста Олександр Маркушин.

– Шоковані кадрами звірств, скоєних російською армією у звільненій Київській області. ЄС допомагає Україні та неурядовим організаціям зібрати необхідні докази для судового переслідування в міжнародних судах. На підході подальші санкції та підтримка ЄС, – написав у твіттері глава Європейської ради Шарль Мішель.

Зґвалтування – це зброя війни. І хоча ми досі не знаємо масштабів її використання в Україні, вже зараз ясно, що це було частиною арсеналу Російської федерації, – наголосила Мелінда Сімонс, очільниця посольства Британії в Україні.

Окремі російські пропагандисти вважають усі докази, оприлюднені Україною, постановкою. Так, російський, так званий, журналіст Владімір Соловйов зробив репост допису свого колеги-пропагандиста Алєксандра Коца. Скриншоти на тему оприлюднив депутат ВРУ Олексій Гончаренко.

Усі злочини росіян, у тому числі, і військові, ЄС фіксуватиме разом із Україною та додадуть до матеріалів суду. За все, що накоїли росіяни, нестимуть відповідальність.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.