П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Як живе Хмельниччина під час війни?

Як живе Хмельниччина під час війни?

Як живе Хмельниччина під час війни?

Триває 10-й місяць повномасштабної війни в Україні. ЗСУ та всі наші Герої поступово звільняють українські міста та села від російських окупантів. Але руйнування, які залишають по собі росіяни, — жахливі. А як живе Хмельниччина під час війни та яких втрат зазнала область?

Хмельницька область знаходиться у списку регіонів, куди найчастіше переїжджають бізнеси із зони бойових дій. Наразі вже 41 підприємство релокувалось до області й охочі ще є.

Область не потрапляє у зону ураження ворожих артилерійських систем чи РСЗВ. Однак, ракети інколи досягають своїх цілей – було здійснено 18 ракетних обстрілів. Зокрема у Хмельницькій області з 24 лютого сигнал «Повітряна тривога» був оголошений 282 рази, загальна тривалість повітряних тривог склала 12 днів 3 години 43 хвилини.

Також область стала домівкою для  94 тисяч переселенців, які тікаючи від обстрілів, знайшли прихисток саме на Хмельниччині. Кожній родині, як і волонтери, так і місцева влада, намагаються створити всі умови для нормального життя.

Звичайно, спочатку, як і у всій країні, не всі знали, що робити. Однак, місцеві влади усіх рівнів, об’єдналися і діють в одному напрямку – до Перемоги.

Об’єкти критичної інфраструктури працюють, але періодично відбуваються пошкодження через ракетні обстріли. Комунальники працюють швидко та якісно, і нарівні з військовими є Героями, які постійно забезпечують нормальне життя мешканців.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.