Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » ​​Які наслідки вчорашньої масованої ракетної атаки на енергетичні об’єкти України?

​​Які наслідки вчорашньої масованої ракетної атаки на енергетичні об’єкти України?

​​Які наслідки вчорашньої масованої ракетної атаки на енергетичні об’єкти України?

Вчора, 4 листопада, відбулась восьма масована ракетна атака країни-терористки на українські енергетичні об’єкти. За даними Повітряних Сил ЗСУ, збито понад 60 ракет із більш, ніж 70 випущених окупантами.

– Наразі ситуація складна, але контрольована. Енергосистема України зберегла свою цілісність і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей, – зазначають у НЕК «Укренерго».

Диспетчери та інженери «Укренерго» працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Там, де це можливо, вже здійснюється підключення споживачів.

– Через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів у найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень. Першочергово електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні, – додали в установі.

Відзначимо, що за словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, були влучання в енергоооб’єкти у Київській, Вінницькій, Одеській областях. У деяких регіонах вимушено застосовано екстрені відключення для збалансування системи й уникнення аварій. Рятувальники працюють над ліквідацією наслідків атаки, аби повернути світло в кожну домівку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.