Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Якщо зв’язок із Захисником зник: алгоритм дій

Якщо зв’язок із Захисником зник: алгоритм дій

Якщо зв’язок із Захисником зник: алгоритм дій

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України оприлюднили алгоритм дій, які слід виконати рідчним чи близьким Оборонців, якщо з ними зник зв’язок.

Постійний зв’язок з військовослужбовцем – це те, що заспокоює його близьких та рідних. Але виникають ситуації, коли через об’єктивні причини зв’язок з бійцем втрачається. Якщо зв’язок з військовим перервався без попередження та відсутній довше, ніж зазвичай, його рідні мають зробити наступне:

  • немає зв’язку понад 3 дні – звернутися до його безпосереднього командира;
  • відсутній зв’язок з безпосереднім командиром – звернутися до командира частини чи до його заступника з морально-психологічного забезпечення;
  • втрачено контакт з військовослужбовцем більш, ніж на 10 днів, а зв’язку з командиром немає, – звернутися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем призову Захисника.

Аби зменшити ризик втрати контакту, у міністерстві радять військовим та їх родинам попередньо домовитися щодо правил зв’язку, зокрема:

  • визначити періодичність, з якою відбуватиметься контакт;
  • домовитись, хто телефонує першим та у який час;
  • обговорити, за яких обставин рідним Захисника слід звертатися до його командирів чи бойових побратимів.

Увага! У разі виникнення додаткових питань рідні можуть звернутися на гарячу лінію Міноборони за номером: 0 800 500 442.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.