Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Яких втрат зазнала Україна під час повномасштабного вторгнення росії

Яких втрат зазнала Україна під час повномасштабного вторгнення росії

Яких втрат зазнала Україна під час повномасштабного вторгнення росії

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів армії США генерал Марк Міллі заявив, що за оцінками американської сторони, людські втрати України під час повномасштабного вторгнення росії оцінюються тисячами. Про це Міллі зазначив за підсумками п’ятого засідання Контактної групи з питань оборони України.

Минуло понад півроку відтоді, як росія розпочала незаконне вторгнення в Україну, яка є вільною та незалежною з 1991 року. За цей час українці витримали жорстокі напади на свою столицю та інші великі міські райони по всій країні. Вони витримали незліченні ракетні та артилерійські удари. Вони понесли жорстоку ціну – тисячі, десятки тисяч убитими і пораненими, – заявив Марк Міллі.

Американський генерал не уточнив, чи йдеться саме про військові втрати, чи в це число входить також і цивільне населення. Втім, пізніше Міллі додав, що через невибіркові атаки росії загинули багато мирних жителів. Біженців і внутрішньо переміщених осіб є майже 15 мільйонів.

– Український народ зазнав величезних страждань, але все ж Україна залишається вільною, незалежною та суверенною країною. Залишається сильною та вільною завдяки хоробрості свого народу, компетентності війська та підтримці міжнародного співтовариства, – наголосив генерал.

Зазначимо, що наприкінці серпня головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний заявив, що на війні проти російських загарбників загинули майже 9 тисяч українських Героїв.

Фото: Суспільне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.