Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Який стан дорожнього покриття на Хмельниччині

Який стан дорожнього покриття на Хмельниччині

Який стан дорожнього покриття на Хмельниччині

На Хмельниччині від 30 березня розпочато перевірку стану доріг державного значення після зимового періоду. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Хмельниччини.

– На балансі Служби перебуває 2 105,9 км доріг загального користування державного значення, що є однією з найбільших часток серед регіонів України. Представники САД у Хмельницькій області, Патрульної поліції та Державної служби України з безпеки на транспорті розпочали весняне обстеження автомобільних шляхів загального користування регіону, – додали в установі.

Наразі визначено склад комісії і сформовано графіки черговості об’їзду доріг. Зокрема комісія має наміри перевірити стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху.

Також маємо перевірити функціонування ліній зовнішнього освітлення та засобів відеоспостереження за станом покриття, місця концентрації ДТП та аварійно небезпечні ділянки, утримання смуг, відведення, стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів, облаштування залізничних переїздів та підходів до них, ділянки автодоріг з тимчасово утвореними перешкодами в русі, – наголосили у Службі автомобільних доріг Хмельниччини.

Виявлені недоліки в експлуатаційному утриманні доріг та обсяги першочергових робіт з їх ліквідації будуть відображені в актах весняного комісійного обстеження та внесені до планів робіт в літній період.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.