Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Який вирок виніс суд хмельничанину за нецензурний напис на Державному прапорі України?

Який вирок виніс суд хмельничанину за нецензурний напис на Державному прапорі України?

Який вирок виніс суд хмельничанину за нецензурний напис на Державному прапорі України?

На Хмельниччині суд оштрафував чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння наніс на український прапор нецензурний напис. Свій вчинок порушник пояснив тим, що був п’яний. Його судили за статтею дрібне хуліганство, оскільки він «порушив громадський порядок».

Інцидент стався зранку 3 жовтня біля залізничного вокзалу в Хмельницькому. П’яний чоловік, перебуваючи на привокзальній площі, наніс нецензурний напис на Державний прапор України. Чоловік пояснив, що вчинив так, через те, що був п’яний, – інформують у Хмельницькому міськрайонному суді.

Також у постанові зазначається, що винність чоловіка у вчиненні дрібного хуліганства за вище вказаних обставин підтверджується: зізнавальними поясненнями, в яких останній підтвердив факт вчинення дрібного хуліганства, обґрунтовуючи свої дії станом алкогольного сп’яніння, даними рапорту працівника, фотознімку та протоколу про адміністративне правопорушення.

 Суддя визнав чоловіка винним у порушенні ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та призначив йому 51 грн штрафу. Окрім цього, порушник повинен сплатити 496 грн судового збору. Постанова наразі не набрала законної сили, її можна оскаржити в апеляційному суді, – зазначають у міськрайонному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.