Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Ямпільщина попрощалась із загиблим захисником: тероборонівець Віталій Карпенко загинув у Бучі

Ямпільщина попрощалась із загиблим захисником: тероборонівець Віталій Карпенко загинув у Бучі

Ямпільщина попрощалась із загиблим захисником: тероборонівець Віталій Карпенко загинув у Бучі

Життя Віталія Карпенка обірвалося у 28-річному віці, коли він боронив місто Буча, що на Київщині. Із перших днів повномасштабної війни росії в Україні він став добровольцем ТРО.

– За ін­форма­ці­єю рід­них, Ві­та­лій з са­мо­го по­чат­ку втор­гнен­ня ро­сій­ських вій­ськ в Ук­ра­їну при­єд­нався до лав те­ри­то­рі­аль­ної обо­ро­ни. Зв’язок з ним бу­ло втра­че­но 4 бе­рез­ня, да­лі — по­над мі­сяць ти­ші. Жод­ної ін­форма­ції близь­кі про нього весь цей час не ма­ли. З на­ді­єю че­ка­ли, що він жи­вий і ско­ро по­вер­неть­ся до них, – повідомляє видання “День за днем”.

13 березня Віталія знайшли загиблим. Вдома, у Ямпільській громаді, його зустріли живим коридором у пошані та сумові, прихиливши коліна.

– Уся Ямпільська громада схиляє голови у скорботі. Віталій Карпенко, наш земляк, повернувся на свою маленьку Батьківщину в домовині. Від імені всієї громади висловлюємо співчуття родині, сім’ї, друзям полеглого Героя! Вічна пам’ять Герою! Ми не забудемо і не пробачимо!– говорять у громаді.

До світла Героя провели у рідній Лепесівці 16 квітня. Вшанувати Віталія прийшли його знайомі, близькі, друзі та громада.

Вічна та світла пам’ять Герою!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.