П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні боксери з Шепетівки отримали спортивний інвентар

Юні боксери з Шепетівки отримали спортивний інвентар

Юні боксери з Шепетівки отримали спортивний інвентар

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят юним боксерам Шепетівської ДЮШС, якими опікується тренер Максим Алтунян, було вручено подарунки для подальшого спортивного розвитку.

Вихованці закладу отримали 4 набори з спеціальними боксерськими шлемами та рукавичками одного з кращих світових брендів «Green Hill» (з печаткою Федерації боксу України). Це дозволить брати участь в офіційних змаганнях з боксу у власному спортінвентарі.

Тренуються в секції боксу 100 дітей. З-поміж них не тільки хлопці, але й дівчата, які займають призові місця на регіональних та всеукраїнських змаганнях. Окрім цього, серед них 15 кандидатів та 6 майстрів спорту.

Допомогли у матеріальному забезпеченні секції Благодійний фонд Олександра Співака та ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», які є давніми соціальними партнерами шепетівських боксерів.

Під час зустрічі з учасниками секції Тетяна Василик, голова правління Благодійного фонду Олександра Співака, та Володимир Пилипак, директор ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», підкреслили важливість спорту як для здоров`я підростаючих поколінь, так і для формування сильного та вольового характеру.

Раніше ми писали, що Максим Алтунян з Шепетівки посів 5-те місце на чемпіонаті Європи з боксу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.