Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні ізяславські артисти продемонстрували полякам українську культуру та розповіли про війну

Юні ізяславські артисти продемонстрували полякам українську культуру та розповіли про війну

Юні ізяславські артисти продемонстрували полякам українську культуру та розповіли про війну

Підприємці Ізяславської громади надали фінансову благодійну допомогу на поїздку дитячого танцювального колективу Ізяславської школи мистецтв до Польщі у межах нещодавно укладеного договору про партнерство та співробітництво між містом Остроленка (Польща) та Ізяславом.

Директорка ТОВ «Бартнік» Неоніла Паньковська, директор філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Віктор Корягін, регіональна менеджерка БО БІ МХП-Громаді Людмила Баранчук, директор ПП «Ізяславмолпродукт» Микола Теличко, директор ТОВ «ФАРМГЕЙТ Україна» Смітс Ван Оуен Йонкір Дірк Ян Теодор, директор ФГ «Агро-Інвест» Петро Павлюк, в. о. директора Благодійного фонду «Контінентал Фармерз Груп» Наталія Мельник та директор ТОВ «Компанія «Галеон» Олександр Швед. Усі керівники та очільники підтримали ініціативу та допомогли здійснити поїздку, – коментують в Ізяславській міській раді.

Також у міській раді зазначили, що завдяки поїздці юні артисти у своїх танцювальних номерах змогли продемонструвати полякам багатогранну українську культуру та розповісти про воєнні події сьогодення на території України.

Триденна програма у місті-побратимі, два кількагодинних концерти. На великій концертній сцені малі артисти з Ізяславщини презентували глядачам насичену концертну програму, де кожен номер сприймали бурхливими оплесками. Адже привезли до Остроленка не лише номери народного плану, а щось нове, сучасне, що дуже зацікавили публіку. Завдяки хореографині Ізяславської дитячої школи мистецтв Зоряні Куземи усі номери були створені як одна історія України, її сьогодення, про патріотичну боротьбу українського народу із загарбниками, – додають у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.