Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні науковці Шепетівщини – учасники конкурсу проєктів: як підтримати фаворитів

Юні науковці Шепетівщини – учасники конкурсу проєктів: як підтримати фаворитів

Юні науковці Шепетівщини – учасники конкурсу проєктів: як підтримати фаворитів

Електрогенератор у побуті, вогнетривкий папір, повітряна гармата, безлопатевий вентилятор – ці та інші наукові проєкти презентують цьогоріч науковці-школярі з Шепетівського району.

У Хмельницькій області триває дистанційний конкурс “ЕнштейніУС”. Участь у ньому, серед інших, беруть і представники навчальних закладів півночі Хмельниччини. Представлені наші дослідники в обох заявлених на конкурсі категоріях:

  • здобувачі освіти 7-8 класів у номінації «Секрети знайомих предметів»;
  • здобувачі освіти 9-10 класів у номінації «Фізика навколо нас».

– Конкурс проводиться з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, залучення її до експериментально-дослідницької роботи, поглибленого вивчення фізики та природних явищ, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, – кажуть його організатори, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Конкурс триває у два етапи з 1 березня по 28 квітня. Це – відбірковий (заочний) тур та онлайн захист свого проєкту. Зараз відбувається онлайн-голосування в обох номінаціях. Аби підтримати науковця, чи науковицю, чий експеримент зацікавив вас найбільше, слід перейти за посиланням на ютюб та поставити вподобайку. Голосування триватиме до 9 квітня.

Номінація «Секрети знайомих предметів»

Кермач Вікторія Юріївназдобувач освіти 8 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної радиДивні сірникиhttps://youtu.be/JlrfaDqOMZE 
Лелях Анна Вікторівназдобувач освіти 8 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної радиЧарівна лінійкаhttps://youtu.be/KKl-Pyk7Q3M 
Кобилянський Давид Богдановичздобувач освіти 7 класу Голосківської гімназії Гуменецької сільської радиСекрети знайомих предметівhttps://youtu.be/inU_1Kr7YfM
Мазур Дарія Валеріївназдобувач освіти 8 класу Дунаєвецького ліцей №1 Дунаєвецької міської радиВиготовлення моделі гідравлічної робо-рукиhttps://youtu.be/XAhFlcSTdRE
Магера Олександра Олександрівназдобувач освіти 8 класу Іванковецького ліцею Дунаєвецької міської радиЛітаючий дощикhttps://youtu.be/Snl0zIC7Tug
Стасюк Іван Сергійовичздобувач освіти 8 класу Дружненської гімназія Красилівської міської радиЯйце у пляшціhttps://youtu.be/5epA4igM7Ng
Власюк Анастасія Андріївназдобувач освіти 8 класу Судилківського ліцею Судилківської сільської радиЕлектрогенератор в побутіhttps://youtu.be/yqjwD_hUWYI
Балан Ангеліна Вікторівназдобувач освіти 7 класу Слобідко-Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красилівської міської радиСекрети зимового одягуhttps://youtu.be/jx120U40QDk
Луцик Ілля Віталійовичздобувач освіти 8 класу Михнівського ліцею Ізяславської міської радиЗнання – це силаhttps://youtu.be/oOqXMhzA8KY
Сліпчук Владислав Віталійовичздобувач освіти 8 класу гімназії №6 Шепетівської міської радиЕксперимент про зменшення потужності для побутових електронагрівальних приладів, де температура нагрівання залишається незмінноюhttps://youtu.be/6V9UYt8pxcU
Запорожець Ярослав Андрійовичздобувач освіти 8 класу навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія” Славутської міської радиСтворення найпростішого електромагнітуhttps://youtu.be/NEidBBiZpwM
Тарасюк Антон Русланович та Голубчик Вадим Валентиновичздобувач освіти 8 класу Шепетівської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенівГальванічна батарея в домашніх умовахhttps://youtu.be/2dVK2kEf1v0
Панасюк Любов Сергіївназдобувач освіти 8 класу Шепетівської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенівЗвук у склянціhttps://youtu.be/JnGjVFrXhZs
Юрчук Руслана Ігорівназдобувач освіти 7 класу Великоорлинської гімназії Антонінської селищної радиЗбирання технічного мастила з поверхні водиhttps://youtu.be/Xos43oyV6Vw
Гурний Назар Андрійовичздобувач освіти 8 класу Підлісноолексинецької гімназії Городоцької міської радиТіла, що не горятьhttps://youtu.be/a7pSjINxB0o
Береговий Вадим Сергійович, Дземко Дарина Леонідівназдобувач освіти 7 класу Новоушиького ліцею Новоушицької селищної радиДія атмосферного тискуhttps://youtu.be/UJqiiGf_ibQ

Номінація «Фізика навколо нас»

Романов Назар Юрійович, Скробач Андрій Сергійовичздобувачі освіти 10 класу гімназії №2м. ХмельницькогоВелодорожня інфраструктура та пристрій примусового зменшення швидкостіhttps://youtu.be/iBNzA6CZZW8
Кравчук Олеся Петрівназдобувач освіти 9 класу Дружненської гімназії Красилівської міської радиРівновага складної конструкціїhttps://youtu.be/VddOItZtcOw
Дьоміна Анастасія Русланівназдобувач освіти 9 класу Судилківського ліцею Судилківської сільської радиЧарівна мелодія келихівhttps://youtu.be/jhz-twayvKw
Слободян Іван Олегович, Царик Андрій Олександрович, Зозуля Роман Вікторовичздобувачі освіти 10 класу Городоцького ліцею №1 Городоцької міської радиЛід та кипіння водиhttps://youtu.be/R19hzEEvIa4
Кішик Іванна Олександрівна, Бондарчук Наталія Богданівназдобувачі освіти 9 класу Городоцького ліцею №1 Городоцької міської радиДосліди з водоюhttps://youtu.be/iW5pCCYFbQI
Бурячок Михайло Валентинович, Губарєв Ростислав Павловичздобувач освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею №1 Кам’янець-Подільської міської радиЕлектричний струм у вакууміhttps://youtu.be/z1LLg_xafNI
Ковальчук Максим Дмитровичздобувач освіти 9 класу навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія” Славутської міської радиКипіння води при зниженому тискуhttps://youtu.be/__YkK5SSe5Y
Тарелкіна Софія Сергіївназдобувач освіти 10 класу Ізяславського ліцею №2 імені О. Кушнірука Ізяславської міської радиВогнетривкий папірhttps://youtu.be/QyDqRbQRVmo
Якобчук Катерина Володимирівназдобувач освіти 10 класу Ізяславського ліцею №2 імені О. Кушнірука Ізяславської міської радиШалений вакуумhttps://youtu.be/6TPgJUUZ0B4
Бойчук Назар Руслановичздобувач освіти 9 класу навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія” Славутської міської радиПовітряна гарматаhttps://youtu.be/rdT4llqFGdE
Закревський Герман Романовичздобувач освіти 9 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної радиЦікаві досліди з фізикиhttps://youtu.be/4WsO-LHafso
Грабко Вікторія Олексіївназдобувач освіти 10 класу Київського фахового коледжу туризму та готельного господарстваПрості фізичні досліди в домашніх умовахhttps://youtu.be/sY_z5mZfe-I
Арнаут Альона Миколаївназдобувач освіти 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею  І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної радиКип’ятіння води за допомогою льодуhttps://youtu.be/-KEHqlUE10g
Мартинюк Роман, Сальніков Ілляздобувач освіти 10 класу навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія” Славутської міської радиБезлопатевий Вентиляторhttps://youtu.be/Mo1zYN2ttgo
Конченко Богдан Романовичздобувач освіти 9 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної радиВода під дією атмосферного тискуhttps://youtu.be/OXnGMCv-XQk
Верстівський Максим Антоновичздобувач освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської радиАкустична левітація на основі мікроконтролера Arduinohttps://youtu.be/0LwylG4pfnU

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.