Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні шепетівські баскетболісти змагалися на чемпіонаті Хмельницької області з баскетболу

Юні шепетівські баскетболісти змагалися на чемпіонаті Хмельницької області з баскетболу

Юні шепетівські баскетболісти змагалися на чемпіонаті Хмельницької області з баскетболу

Напередодні у місті Сатанів відбувся відкритий Чемпіонат Хмельницької області з баскетболу серед команд юнаків та дівчат 2010 р. н. і молодших. До участі було заявлено 12 команд. Вони були поділені на три групи по 4 команди відповідно.

Також, за згодою організаторів, юнаки та дівчата боролися не тільки у своїх категоріях, але й у змішаних (MIX).

Честь Шепетівки захищала команда Шепетівської КДЮСШ: Кривий Назар, Лінник Максим, Солоп Максим, Паляниця Артем, Кухарчук Антон, Шамасурян Арман, Карагодов Денис, Самсоненко Сергій, Львівська Анастасія, Саміло Христина, Шевчук Аліна, Колеснік Макар під керівництвом тренера-викладача Гудими Віталія Івановича, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Після проведення жеребкування наша команда потрапила до групи C: Шепетівська КДЮСШ (MIX), Плоскирів 1, Житомир ДЮСШ, Чернівці юнаки.

– У груповому етапі команда Шепетівської КДЮСШ МІХ здобула перемогу над Плоскирів 1 та поступилась командам ДЮСШ Житомир та Чернівці юнаки, посівши третє місце відповідно, що дало змогу змагатися лише за 5-6 місце чемпіонату. У матчі плей-офф шепетівські баскетболісти впевнено перемогли команду ДЮСШ Динамівець (Житомир) з рахунком 32-21, посівши 5 місце, – додають у міській раді.

Відрядження команди та тренера здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту коштом Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2023 рік.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.