Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні спортсмени з Нетішина змагалися в радіоорієнтуванні у лісах Угорщини

Юні спортсмени з Нетішина змагалися в радіоорієнтуванні у лісах Угорщини

Юні спортсмени з Нетішина змагалися в радіоорієнтуванні у лісах Угорщини

Три дні поспіль, з 27 по 30 червня, в лісах Угорщини (поблизу міста Варослод) тривали змагання з радіоорієнтування. У них взяли участь понад 90 спортсменів з 11 країн світу. Серед учасників – спортсмени з Клубу “Юний технік” м. Нетішин.

Нетішинські спортсмени змагалися у складі Національної збірної команди України: Синявський Іван, Мовчанюк Назар, Пастушок Анастасія та Бочарова Софія (тренерка, керівниця гуртка – Людмила Панчук).

Юні нетішинці вибороли 3 золоті, 4 срібних та 2 бронзові медалі. Найвище досягнення – в Івана Синявського, чемпіона світу в класичній дистанції та другий у вправі «спринт» в особистому заліку. Дівчата в командних заліках в категорії Ж14 здобули золото та бронзу, а хлопці (категорія Ч16) – по 2 срібні медалі.

Наші діти мали можливість не лише позмагатись, а й гарно відпочити в парку розваг та центрі змагань, познайомитись та поспілкуватися зі спортсменами з інших країн, за що велика подяка організаторам змагань. І, також, хочеться подякувати батькам, які з розумінням та підтримкою ставляться до захоплення своїх дітей. Ми пишаємо нашими вихованцями та бажаємо їм в подальшому безліч перемог, – зазначають на фейсбук-сторінці Клубу “Юний технік” м. Нетішин.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.