Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Юрій Даценко презентуватиме свій роман у Шепетівці та Нетішині

Юрій Даценко презентуватиме свій роман у Шепетівці та Нетішині

Юрій Даценко презентуватиме свій роман у Шепетівці та Нетішині

Презентація книги подільського письменника відбудеться в обох містах 19 квітня. Час та місце презентації автор поки не афішує.

Аналогічно тримає інтригу Юрій Даценко і щодо назви книги. Відомо, що, як і в попередньому романі “Пастка для різника”, в оповіді йтиметься про Поділля ХХ ст. Проте вже не про Проскурів (сучасний Хмельницький), а про тогочасний обласний центр.

Дія роману відбувається у 1900 році в Кам’янці-Подільському. Роман є непрямим продовженням мого дебютного роману “Пастка для різника”. Тобто, прямого продовження подій немає, проте, є спільні герої та певні згадки про попередній роман, – розповідає Юрій Даценко.

Сюжет “Пастки про Різника” розгортається довкола молодого лікаря-хірурга Якова Ровнєра. Як експерта, його запрошують на огляд загиблої дівчини. Поліція швидко “знаходить винного” та закриває справу. Проте лікар розуміє, що слідство пішло хибним шляхом, тому він розпочинає своє власне. А що, як дівчина стала жертвою Джека Різника, який орудував не лише у Лондоні 1888 року, а й у маленькому містечку на Поділлі?

Перший роман “Пастка для Різника” Юрій Даценко презентував у 2019 у рамках туру письменника-фантаста Макса Кідрука. Фото фб автора

Обидві книги Юрія Даценка вийшли друком у видавництві КСД.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.