Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Юрій Галібін без конкурсного відбору став новим директором Нетішинської школи мистецтва

Юрій Галібін без конкурсного відбору став новим директором Нетішинської школи мистецтва

Юрій Галібін без конкурсного відбору став новим директором Нетішинської школи мистецтва

У Нетішинській школі мистецтва з’явився новий директор. Ним став Юрій Галібін. Його призначив міський голова Олександр Супрунюк з 1 серпня з випробувальним строком (від 1 серпня до 30 вересня 2022 року), «без конкурсного відбору, за строковим трудовим договором (контрактом), до моменту призначення директора мистецької школи за результатами конкурсу, але не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні».

Нетішинська школа мистецтв мені дуже подобається. Тут все наскрізь пройнято духом музики, де працюють хороші професійні викладачі. Маю за мету продовжити гарні справи, розпочаті Іванною Миколаївною та колективом, підтримувати престижний імідж закладу, – розповів Юрій Галібін.

Зазначимо, що Юрій Олегович народився в 1994 році в м. Острог. Після закінчення Стрітівської вищої педагогічної школи кобзарського мистецтва та Київського національного університету культури з 2016 року працював солістом в академічному ансамблі пісні і танцю Національної Гвардії України (м. Київ), а згодом – солістом Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди. З початком війни за сімейними обставинами приїхав до рідного Острога.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.