П’ятниця, 9 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » З 2021 року підприємці сплачуватимуть податки за новими реквізитами

З 2021 року підприємці сплачуватимуть податки за новими реквізитами

З 2021 року підприємці сплачуватимуть податки за новими реквізитами

З 1 січня 2021 року підприємці будуть сплачувати податок, а також збори та ЄСВ, за іншими реквізитами. Це спричинено зміною адміністративного поділу України та утворенням нових районів.

За інформацією Державної казначейської служби України, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та до ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

Щоб оплата надійшла своєчасно та не виникло жодних проблем із сплатою, підприємцям необхідно терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.

Крім того, казначейська служба попереджає, якщо платники будуть переводити кошти на старі рахунки, то вони будуть повернуті їм, як нез’ясовані фінансові надходження та не будуть зараховані як сплата податку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.