Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » З понеділка на Шепетівщині відключатимуть світло за новими графіками

З понеділка на Шепетівщині відключатимуть світло за новими графіками

З понеділка на Шепетівщині відключатимуть світло за новими графіками

Відпонеділка, 30 січня, у Хмельницькій області та, зокрема, Шепетівському районі змінюються графіки відключень. Тепер електроенергію у регіоні постачатимуть за 6 чергами.

 Наразі Графік погодинних відключень розрахований на схему «6 на 3», тобто відключення триватимуть 6 годин, після чого електрична енергія розподілятиметься 3 години. Причиною такої схеми є ворожі масовані атаки на енергетичні об’єкти. В об’єднаній енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електричної енергії, – кажуть у “Хмельницькобленерго”.

Енергетики кажуть, щойно ситуація поліпшиться і на Хмельницьку область доведуть більший ліміт, Графік погодинних відключень змінять під схему «4 на 4» або ж «4 на 12» (друга цифра це кількість годин розподілу електричної енергії).

З понеділка по середу графік буде таким:

Можлива похибка при перемиканні черг в межах 20-40 хвилин. Технічно неможливо гарантувати відключення/включення рівно о зазначеній годині. Потрібно враховувати, що не всім обладнанням можна керувати дистанційно, досить часто оперативно-виїзним бригадам необхідно доїхати до енергооб’єкту та виконати оперативні перемикання з дотриманням вимог охорони праці.

Знайти свою адресу та чергу, до якої ви належите можна за посиланням:

  • Білогірський РЕМ
  • Ізяславський РЕМ
  • Шепетівський РЕМ
  • Полонський РЕМ
  • Славутський РЕМ

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.