Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » АТО-ООС » » З Шепетівського району в армію відправили 35 призовників

З Шепетівського району в армію відправили 35 призовників

З Шепетівського району в армію відправили 35 призовників

Днями завершилась осіння призовна кампанія. Попри коронавірус, молодих людей призвали на строкову службу у лавах Збройних сил України. Цього року з Шепетівського району на службу відправилось 35 юнаків.

З метою організації та успішного проведення у Шепетівському районі призову на строкову військову службу у 2020 році було прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.03.2020 №66/2020-р «Про організацію в районі чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Осіння кампанія, яка триватиме до грудня 2020 року, проходить з суворим дотриманням карантинних обмежень. Перед відправленням в обласний збірний пункт кожен призовник повинен здати тест на наявність коронавірусу. Для призовників такі тести проводять безкоштовно.

Починаючи з 5 жовтня і до 25 листопада призовна кампанія дозволила поповнити лави ЗСУ призовниками з Шепетівського району. Успішно було відібрано 35 чоловіків.

Чоловіки, які призвались на строкову службу, будуть проходити її у різних військових частинах на території України. Проте вони не будуть залучатися до служби в районах проведення ООС.  

Популярні пости