Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «За мужність» ІІІ ступеня: на Білогірщині матері загиблого Захисника вручили державну нагороду сина

«За мужність» ІІІ ступеня: на Білогірщині матері загиблого Захисника вручили державну нагороду сина

«За мужність» ІІІ ступеня: на Білогірщині матері загиблого Захисника вручили державну нагороду сина

На Білогірщині матері загиблого Захисника Лисака Ігоря Анатолійовича вручили державну нагороду “За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку”.

Відповідно до Указу Президента України №436/2023, Лисака Ігоря Анатолійовича було нагороджено (посмертно) орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Говорять, що час гоїть рани, проте, і він не має впливу на біль, який відчувають матері, втрачаючи своїх синів. Не стихали сльози матері загиблого Героя Лисак Антоніни під час візиту голови Шепетівської РДА Глушакова Олексія, заступника начальника Шепетівського РТЦК та СП Гарбарця Віталія, начальника 4 відділення РТЦК та СП Новосядлого Ігоря та Білогірського селищного голови Василя Мельника, які завітали до батьківського дому бійця з почесною місією, – зазначили у Шепетівській ВРА.

Нагадаємо, що 19 січня 2023 року стало трагічним днем для Білогірської громади. В той день в боях на Донеччині загинув земляк Лисак Ігор Анатолійович, який мужньо й до останнього боронив нашу країну від російського загарбника.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають, поки пам’ять про них жива!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.