Неділя, 7 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Забезпечити міську лікарню кисневою станцією: очільник Славути звернувся до влади

Забезпечити міську лікарню кисневою станцією: очільник Славути звернувся до влади

Забезпечити міську лікарню кисневою станцією: очільник Славути звернувся до влади

Міський голова Славути Василь Сидор розмістив у Фейсбуці звернення до очільників держави та Хмельниччини, в якому просить негайно відреагувати на проблему із забезпеченням Славутської міської лікарні компресорною кисневою станцією. Заклад є одним із опорних на Хмельниччині у наданні меддопомоги коронавірусним хворим.

Попередньо, на рівні держави та області було задекларовано, що Славутській міській лікарні виділять фінансування на закупівлю мобільної компресорної станції для забезпечення хворих киснем. Вже мала розпочатися тендерна процедура, виготовлення проєктної документації. Втім, питання досі залишається не вирішеним. Тим часом, депутати Хмельницької облради на засіданні 6-ої сесії підтримали рішення про виділення для КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» 8 мільйонів гривень на реконструкцію системи киснепостачання, – написав Василь Сидор.

Зазначимо, що в Славутській міській лікарні розгорнуто 270 ліжок, з яких 120 – для хворих на COVID-19. Станом на 7 жовтня в медзакладі перебуває 63 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, 1 людина – з підозрою, 3 – на ШВЛ та 30 осіб потребують кисневої терапії.

Для організації лікувального процесу та з метою безперебійного забезпечення киснем є гостра потреба в альтернативному джерелі постачання кисню. Якщо питання із встановленням компресорної станції не буде вирішено, а держава не забезпечить безперебійне постачання кисню, то медики будуть безсилі у лікування цієї страшної хвороби, – додав мер Славути.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.