Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Загиблому десантнику з Шепетівщини просять надати звання Героя України: як підписати петицію

Загиблому десантнику з Шепетівщини просять надати звання Героя України: як підписати петицію

Загиблому десантнику з Шепетівщини просять надати звання Героя України: як підписати петицію

Андрій Сукач народився на Шепетівщині. Був мобілізований на початку минулого року. Загинув у бою з ворогом на Луганщині.

Захиснику, народженому на Шепетівщині, Андрію Сукачу, який загинув на війні, просять надати звання Героя України. Відповідну петицію розмістили на сайті Президента України.

  • Андрій Сукач народився у Берездівській громаді Шепетівського району 30 травня 1995 року. 2012 року закінчив Малоправутинський ліцей. Після цього вступив до Нетішинського професійного ліцею на спеціальність «газозварювальник». Після закінчення навчання працював на будівництві. 11 січня 2023 року був мобілізований та відправлений на навчання у Велику Британію. Після цього потрапив на Донеччину у складі десантно-штурмової бригади. Був командиром десантно-штурмового відділення, – розповідають у громаді.

Військовий мав два поранення. Після другого не долікувався та вирушив на позицію замість побратима, який отримав контузію. Саме тоді, 20 жовтня 2023 року, 28-річний Андрій Сукач загинув. Це сталося поблизу села Макіївка Красноріченської громади на Луганщині. Там відбувся ближній гранатометний бій з окупантом, у ході якого Андрій отримав поранення, несумісні з життям. У нього залишилися мати, сестри та брат, який служить у Національній гвардії.

  • Перебуваючи у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки — намагався підтримувати усіх, переконуючи, що все буде добре. Завжди рвався у бій за свою державу зі словами «Хто, як не ми!». Він мав на собі татуювання з гербом 95 бригади та написом «Завжди перші». Хто його знав, говорить, що такі позитивні люди, як він, зустрічаються вкрай рідко, — розповіла сестра Андрія Сукача.

Підтримати петицію можна за посиланням. До закінчення збору підписів залишається 16 днів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.