Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Захистити “санітарів лісу”: як дбають про мурашники у “Малому Поліссі”

Захистити “санітарів лісу”: як дбають про мурашники у “Малому Поліссі”

Захистити “санітарів лісу”: як дбають про мурашники у “Малому Поліссі”

Щорічно працівники НПП “Мале Полісся” докладають максимум зусиль, щоб зберегти мурашники від руйнування. Фахівці розповідають про те, як та чому дбають про мурах, а також закликають краян берегти природу.

Працівники Парку розповідають, що проблема збереження та захисту місць оселення мурах є актуальною щорічно. Тому вони опікуються тим, аби мурашники були цілі, а мурахи – ву безпеці.

Мурахи є одними з найкорисніших мешканців лісових масивів, адже знищують величезну кількість шкідників і цілком заслужено носять звання «санітарів лісу». Використання мурашок в боротьбі з лісовими шкідниками – важливий профілактичний захід в загальній системі лісозахисту, отож наразі працівники парку активно здійснюють механічний захист мурашників. Окрім того, серед місцевого населення та учнівської молоді систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота про корисність мурах в житті лісу і необхідність їх охорони, – пояснюють у Парку.

Вкотре закликаємо громадян берегти живу природу, дотримуватись правил перебування у лісі, при цьому, не забувати і про збереження мурашників! – наголошують фахівці.

Популярні пости