Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Жінка, яка вдарила лікаря Шепетівської лікарні, отримала громадські роботи

Жінка, яка вдарила лікаря Шепетівської лікарні, отримала громадські роботи

Жінка, яка вдарила лікаря Шепетівської лікарні, отримала громадські роботи

Сорокарічну жительку Шепетівського району суд визнав винною у нанесенні легких травм лікарю Шепетівської лікарні. Про це по­ві­до­ми­ла прес-­служ­ба Хмель­ницько­го апе­ля­цій­но­го су­ду.

Як повідомили у суді, 7 листопада нетвереза жінка перебувала у приймальному відділенні Шепетівської ЦРЛ. Після сварки з лікарем, вона нанесла йому удар кулаком в область вуха. Внаслідок цього лікар отримав легкі тілесні ушкодження у вигляді синця.

На суді жінка не визнала свою вину. Вона повідомила, що того дня з сестрою була на поминках, де її дядькові стало погано. Вона привезла його у приймальне відділення лікарні, але оглянути чоловіка, за її словами, ніхто не поспішав, а лікар постійно говорив по телефону. Жінка не стрималась і вдарила кулаком медика. Сказала, що одразу ж вибачилась перед ним.

Лікар має свою версію розвитку подій. Він сказав, що відвідувачка була нетверезою. Вона нецензурно висловлювалась та голосно кричала. Коли лікар зайшов в приймальню, щоб оглянути чоловіка, він отримав удар у вухо.

Суд взяв до відома те, що жінка була в стані алкогольного сп’яніння, а також визначив, що раніше вона була несудимою. Тому їй призначили покарання у вигляді громадських робіт.  

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.