Четвер, 29 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Житель Ганнопільської громади відзначив 90-річний ювілей

Житель Ганнопільської громади відзначив 90-річний ювілей

Житель Ганнопільської громади відзначив 90-річний ювілей

Напередодні, 8 січня, житель села Соснівка, що на Ганопільщині, Андрій Данилович Ільчук відзначив свій поважний 90-річний ювілей.

  • У цей чудовий морозний день іменинника привітали не тільки рідні та близькі, а й завітали: секретарка Ганнопільської сільської ради Ольга Павловська та завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Валентина Войтюк. Передали подарунки та вітання від усієї нашої громади, а також побажали мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку та зустріти ще не один ювілей у такому ж бадьорому дусі, – зазначили у Ганнопільській сільській раді.

Крім того, у сільській раді відзначили, що Андрій Данилович – невтомний господар, все життя важко працював і до сьогодні порається по господарстві.

  • Жвавий, привітний та комунікабельний з гордістю ділиться своїм життєвим досвідом. Разом з дружиною виховали чотирьох дітей. Проте овдовів аж 20 років тому. Дочекався сімох онуків та трьох правнуків, – зазначила голова Ганнопільської громади Маргарита Медведюк.
  • Бажаємо Андрію Даниловичу мирного неба та ще довгих років життя при доброму здоров’ї, дружнього родинного затишку, радості і Божої благодаті. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.