Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Житель Понінок сяде у в’язницю на 8 років за те, що зарізав власну матір

Житель Понінок сяде у в’язницю на 8 років за те, що зарізав власну матір

Житель Понінок сяде у в’язницю на 8 років за те, що зарізав власну матір

Нещодавно По­лонсь­кий район­ний суд виз­нав ви­нним 39-річ­но­го жи­те­ля смт. По­нін­ка у вчи­нен­ні кри­мі­наль­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ч. 1 ст. 115 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни (умис­не вбивс­тво). За скоєне він отримав 8 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі. Про це по­ві­до­ми­ла прес­служ­ба Хмель­ницько­го апе­ля­цій­но­го су­ду.

Злочин стався 24 сер­пня. Тоді чо­ло­вік шукав гроші, які відкладав на проживання в столиці, але, не знай­шов­ши їх, звернувся до своєї матері. Звичайна розмова перейшла у сварку. Обидві сторони були в нетверезому стані. Під час сварки син схопив зі столу кухонний ніж та наніс удар в груди для своєї матері. Від поранення серця жінка померла на місці. Піс­ля ско­єно­го винний од­ра­зу по­біг до тіт­ки, щоб вона вик­ли­ка­ла швид­ку.

На судовому роз­гля­ді спра­ви об­ви­ну­ва­че­ний під­твер­див об­ста­ви­ни вбивс­тва й сказав, що його мати зловживала спиртним. На фоні цього часто виникали сварки. А в день злочину він наніс удар ножем, бо поведінка жінки його обурила. За його словами, наміру вбивати жінку він не мав.

Обвинуваченому призначили покарання у вигляді 8 років позбавлення волі, проте, ви­рок ще не наб­рав за­кон­ної си­ли. Його можна ос­каржити в апе­ля­цій­ному су­ді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.