Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Житель Шепетівщини обікрав магазин та отримав за це 3 роки позбавлення волі

Житель Шепетівщини обікрав магазин та отримав за це 3 роки позбавлення волі

Житель Шепетівщини обікрав магазин та отримав за це 3 роки позбавлення волі

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця у тому, що він обікрав сільський магазин. Суддя призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки і 1 місяць, відповідно до ч. 3 ст. 185 КК України.

Як визначили слідчі, у 2020 році 23 вересня у с. Поляни місцевий 37-річний житель взяв з дому знаряддя злому, господарський мішок та попрямував до магазину. За допомогою цього знаряддя він зірвав замки з холодильника.

Зловмисник витягнув 20 пляшок слабоалкогольних напоїв, загальна вартість яких складає 461 гривню. Награбоване чоловік поклав у мішок і заніс до себе додому.

Під час судового засідання обвинувачений визнав свою провину. Він сказав, що після скоєння злочину, наступного дня частину награбованого випив, а частину віддав поліцейським. Також він повідомив, що відшкодує власнику магазину вкрадені пляшки.

Враховуючи щире розкаяння та сприяння розкриттю злочину, і те, що раніше відповідач уже був судимий за подібні злочини, суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.