Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Житель Шепетівської ОТГ “заспокоював” родичку, запхавши її голову у відро

Житель Шепетівської ОТГ “заспокоював” родичку, запхавши її голову у відро

Житель Шепетівської ОТГ “заспокоював” родичку, запхавши її голову у відро

6 вересня цього року у с. Велика Шкарівка Шепетівського району 41-річний місцевий житель під час конфлікту з родичкою заподіяв їй тілесні ушкодження. За висновками судово-медичних експертів, ушкодження відносяться до легкого ступеня тяжкості, як такі, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. За це обвинувачений піде за ґрати на 6 місяців.

Під час судового засідання чоловік не визнав свою вину. Він сказав, що в той день прийшов з друзями до родичів святкувати день народження. А коли власниця будинку (дружина одного з родичів) прийшла додому, то почала обурюватися шумом та безладом у домі. Саме тоді обвинувачений вирішив її «заспокоїти», запхавши голову жінки у відро з водою.

Проте під час розгляду справи у суді, жінка розповіла інший варіант подій. Вона сказала, що винуватець душив її на очах у дітей, а потім, коли вона втекла з хати, схопив її за волосся і тягнув до порогу.

Розглянувши досліджені в судовому засіданні докази, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у здійсненні умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я, доведена. Його дії підлягають кваліфікації за частиною 2 ст. 125 КК України. Чоловік піде за ґрати на шестимісячний строк.

Популярні пости