Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителю Шепетівської ОТГ суд виніс вирок за зберігання гранати

Жителю Шепетівської ОТГ суд виніс вирок за зберігання гранати

Жителю Шепетівської ОТГ суд виніс вирок за зберігання гранати

32-річний житель с. Пліщин Шепетівського району неподалік свого села знайшов корпус гранати «РГД-5», а також запал, що в зборі становлять повноцінний боєприпас. Окрім цього, він знайшов ще патрони. Все це обвинувачений зберігав вдома у пральній машинці. Суд виніс йому вирок.

Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором місцевої прокуратури та підозрюваним. Суд визнав останнього винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки, проте звільнив від відбування з випробовуванням з іспитовим строком на 2 роки.

Під час досудового розслідування прокурор Шепетівської місцевої прокуратури та підозрюваний (за участю захисника) уклали угоду про визнання винуватості. За її умовами, чоловік повністю визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення та зобов’язався беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри у судовому провадженні.

Сторони також узгодили міру покарання за ч. 1 ст. 263 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки і звільнення з випробовуванням на підставі ст. 75 КК України, з покладенням обов’язків періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.