П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителів Шепетівського району закликають долучитись до “городних військ України”

Жителів Шепетівського району закликають долучитись до “городних військ України”

Жителів Шепетівського району закликають долучитись до “городних військ України”

Виростити “Сади Перемоги” закликають мешканців півночі Хмельниччини. Тематичний проєкт у країні заснували після початку повномасштабного вторгнення.

– До 24 лютого 2022 року ми допомагали Уряду України здійснювати ключові реформи, готували зміни до законодавства, пілотували кращі практики в українських громадах та надавали експертну підтримку нашим урядовим партнерам, – розповідають організатори.

Проєкт фінансує Уряд Канади та впроваджує компанієя “Alinea International”. Це – Всеукраїнська кампанія, яка спрамована на ефективне використання кожного клаптику землі для вирощення продовольства, аби не допустити продовольчої кризи в Україні.

Росія цілеспрямовано знищує сільськогосподарську техніку в Україні, нищить та краде запаси продовольства і щонайменше 30% полів не будуть засіяні цьогоріч, – наводять статистику організатори.

Тому вони закликають громади та крян садити на своїй землі якомога більше городини.

– Це нагода не допустити голоду й водночас шанс для багатьох людей стати агрономами, сільськими підприємцями, дослідниками. Обробляючи з любов’ю кожен свою земельну ділянку (малу чи велику), ми можемо виростити на ній все потрібне для нормального харчування, досягти максимального результату на малому масштабі, – говорять у Полонській громаді.

Для того, аби долучитись, слід перейти на сайт “Сади перемоги”. Там розміщена ключова інформація та поради, як це зробити у масштабах громади та індивідуально, а також – текстові та відеоуроки для садівників та городників.

Історія “Садів перемоги” (victory gardens): овочеві, фруктові та трав’яні сади були висаджені в приватних резиденціях і громадських парках у Сполучених Штатах, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині під час Першої та Другої світових воєн. Крім непрямої допомоги військовим зусиллями, такі сади також розглядались як «покращення морального духу» громадян, оскільки садівники мали змогу пишатися своєю працею та отримувати винагороду у вигляді врожаю. Сади перемоги були частиною щоденного життя тилу («домашнього фронту») цих країн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.