Вівторок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Життя прожити – не поле перейти: відома шепетівська лікарка відзначає День Народження

Життя прожити – не поле перейти: відома шепетівська лікарка відзначає День Народження

Життя прожити – не поле перейти: відома шепетівська лікарка відзначає День Народження

Сьогодні свій День Народження відзначає заступниця директора з питань ортодонтії Медичного центру «Фенікс-Дент», знана лікарка-ортодонт та талановита поетеса Сондей Надія Іванівна.

Трудовий стаж лікарка розпочала ще у 1971 році в Чаплинській районній лікарні Херсонської області. Ортодонтією Надія Іванівна займається з кінця 1972 року. Також впродовж 1991-2001 років у Шепетівському медичному училищі працювала викладачкою практичних занять за спеціальністю “Стоматологія ортопедична”. Наразі працює заступницею директора з питань ортодонтії.

Наша Надія Іванівна – це особлива та мудра жінка, з якою я зустрілась на професійній ниві. Вона не допомагає, а мотивує так, що, здається, всі вершини тобі під силу. Не розказує як правильно те чи інше, а вчить та передає власний досвід. Не жаліє, а показує наскільки ти щасливий та надзвичайно багатий, бо маєш неоціненний скарб – життя. Я вдячна їй за набуті знання, людяність, життєві поради. І хочу побажати у День Народження мирного неба, подальших успіхів у будь-яких починаннях та щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння! – коментує Надія Августинова, зубна лікарка Медичного центру «Фенікс-Дент».

Надія Іванівна Сондей була однією із перших, хто ще у 2000 роках «привіз» та почав практикувати техніку постановки брекет-систем на Хмельниччині. Зокрема, незважаючи на десятки років успішної практики, лікарка й досі сповідує філософію раннього ортодонтичного лікування з використанням знімних ортодонтичних апаратів.

Працюючи з Надією Іванівною, я отримую набуті десятками років знання та досвід, які наповнені практичними вправами та техніками. Для мене, як для молодої лікарки-ортодонта, це унікальна можливість працювати із успішним практиком сьогодення. Тож, бажаю пані Надії ще більше чарівних усмішок, невичерпних сил та енергії рухатися далі та робити людей здоровими та щасливими, – зазначає Діана Костюк, лікарка Медичного центру «Фенікс-Дент».

Наразі Надія Іванівна продовжує активно займатися професійним вдосконаленням. Щороку прослуховує десятки лекцій, бере участь у майстер-класах у провідних світових школах ортодонтії. Зокрема лікарка вже пройшла курси навчань у США, Польщі, Австрії, Іспанії, Грузії.

Надія Іванівна – людина широкої душі та невичерпного позитивного духу. Які б не були життєві обставини, вона завжди знайде привід посміхнутися та йти вперед! Надіє Іванівно, ми вітаємо вас з Днем Народження і найголовніше, що хотілося б Вам побажати, це залишатися такою, як ви є – молодою і життєрадісною. Нехай будуть сили на улюблені справи, нехай душа буде спокійна, а ви – оточені любов‘ю і увагою найдорожчих людей! – додає Дарина Месь, адміністраторка Медичного центру «Фенікс-Дент».

Увесь колектив Медичного центру «Фенікс-Дент» приєднується до вітань та бажає миру в нашій мальовничій та квітучій Україні, незламного духу, непохитної віри у перемогу, бадьорості та ентузіазму щодня і просто жіночого та материнського щастя!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.