Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Зігріти Воїнів: теплі ініціативи жителів Шепетівщини

Зігріти Воїнів: теплі ініціативи жителів Шепетівщини

Зігріти Воїнів: теплі ініціативи жителів Шепетівщини

Напередодні холодів жителі громад Шепетівського району оголосили про волонтерські ініціативи, аби зігріти наших Захисників та Захисниць на фронті. Плетуть теплі шкарпетки та роблять окопні свічки. Як їм допомогти – далі у тексті.

Закликає долучитися до в’язання шкарпеток нашим Воїнам волонтер з Судилкова Віталій Мушинський. За потреби, обіцяє надати витратні матеріали. Аби підтримати ініціативу, можна сконтактувати із ним напряму.

У Нетішині волонтерка із залишків свічок, воску та парафіну, а також картону та використаних бляшанок, робить окопні свічки. Для цієї справи пані Наталя потребує витратних матеріалів (воску, парафіну і тари), а тому у своєму фейсбуку закликає земляків долучитися:

Пошукайте, можливо, маєте щось з потрібного у себе вдома. Вам це дрібниця, а хлопцям дуже допоможе. Відправляти можете за такими даними:
м. Нетішин (Хмельницька область)
Ольшановська Наталія Петрівна
380963451544
Нова пошта
Поштомат 5526

Такі ж свічки виготовляють волонтери в Шепетівці. Допис про це у своєму фейсбуку оприлюднила Ірина Куца:

Друзі, Руслана Ребекевша-Демьяненко разом з дівчатами ВПО роблять надзвичайно важливу справу – ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ, ТУРБУЮТЬСЯ ПРО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ, ПЕРЕДАЮТЬ СМАКОЛИКИ НАШИМ БІЙЦЯМ, ОРГАНІЗОВУЮТЬ ТВОРЧІ ЗАХОДИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ.

Зараз настають холодні ночі. І поки ми спимо в теплих ліжках під теплою ковдрою вдома, час подумати про тепло для хлопців, які живуть в окопах. Отже, для виготовлення окопних свічок нам потрібні ВІСК ТА ПАРАФІН. Якщо маєте можливість допомогти, то звертайтеся за адресою: вул. Островського 52, або телефонуйте:

067-384-07-24 Руслана

063-622-97-29 Ірина

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.