Четвер, 28 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » 10 регіонів України не відповідають “зеленому” епідзонуванню: яка ситуація на Хмельниччині

10 регіонів України не відповідають “зеленому” епідзонуванню: яка ситуація на Хмельниччині

10 регіонів України не відповідають “зеленому” епідзонуванню: яка ситуація на Хмельниччині

В Україні стрімко зростає статистика інфікованих COVID-19. Цифри збільшуватимуться і надалі, – прогнозують у Національній академії Наук України.

Середня кількість нових випадків становитиме 3 638 на день (15-21 вересня 2021 року) та 5 208 на день (22-28 вересня 2022 року). Нова хвиля може мати відмінний характер від попередніх з огляду на збільшення частки тих, хто вже перехворів, вакцинувався, або появу нового штаму «Дельта» та інші особливості.

Також за темою: Шепетівський район. Штам ковіду “Дельта” швидше поширюється серед невакцинованих

Зокрема, стрибок у погіршенні епідситуації пов’язаний із початком року у навчальних закладах. При цьому, вперше зросла кількість інфікованих дітей. Рівень їх захворюваності перевищив 10%.

Загально по Україні кількість випадків хвороби за тиждень зросла на 45%, хоча тижнем раніше зростання становило лише на 25%. Перед цим, з початку нової хвилі, ніколи зростання не перевищувало 31% за тиждень, – кажуть у НАН. – Динамічно зростають також нові госпіталізації. Темпи перевищили 30% за тиждень, встановивши нові максимуми цього показника за весь час спостережень.

Станом на 16 вересня десять регіонів України, за одним чи декількома індикаторами, не відповідають “зеленому” епідрівню.

За інформацією пресслужби ХОДА, минулої доби у 223 жителів Хмельницької області підвердили COVID-19. З них 29 – у Шепетівському районі.

П’ятеро у Шепетівському районі одужало. Одна жінка померла, їй було 60 років.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.