Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » 13 квітня: головне за ніч. Огляд подій в Україні

13 квітня: головне за ніч. Огляд подій в Україні

13 квітня: головне за ніч. Огляд подій в Україні
Байден назвав війну геноцидом, рашисти обстріляли вокзал у центрі, до України їде Президентська делегація та чому збереться Пентагон. Якими подіями відзначилась ніч 49 доби війни в Україні – у дайджесті.
В Україні на 19 березня погоджено десять гуманітарних коридорів – Ірина  Верещук — Офіційне інтернет-представництво Президента України

13 квітня в Україні не відкриють гуманітарних коридорів

Сьогодні через дії окуантів в Україні не відкриють гуманітарних коридорів. Про це повідомляє Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

УЗ оголосила тендер на поставку 7 тис. коліс для ремонту залізничного  складу – uprom.info

Рашисти обстріляли залізничну станцію: 17 маршрутів довелось змінити

Залізничну станцію у центральній України обстріляли цієї ночі росіяни. Як повідомляє Олександр Камишін, голова правління «Укрзалізниці», у своєму телеграмі, через обстріл змінили маршрути та графіки для 17 поїздів, що привело до затримки рейсів. На щастя, ніхто не постраждав.

Пентагон — Вікіпедія

У Пентагоні відбудеться зустріч

Видання Reuters повідомляє про те, що у Пентагоні має відбутись 90-хвилинна зустріч лідерів восьми найбільших виробників зброї в США. Вони зберуться, аби обговорити спроможність галузі задовольняти потреби України в зброї, якщо війна з Росією триватиме роками. Про це виданню повідомили у вівторок двоє людей, обізнаних про зустріч.

Попит на зброю зріс після того, як російське вторгнення 24 лютого спонукало США та союзників до передачі зброї Україні. Очікується, що на зустрічі будуть обговорені питання постачання, а також планування більш тривалої війни, – повідомили джерела Reuters на умовах анонімності.

Президент США Джордж Байден уперше назвав війну в Україні геноцидом.

Ваша здатність заправляти свій бак, жодна з них, не повинна залежати від того, чи оголосить диктатор війну і чи вчинить геноцид на відстані півсвіту, – сказав Байден у зверненні.

Президент України Володимир Зеленський подякував Байдену.

Он-лайн дипломатія в умовах кризи

У Канцелярії Президента Польщі Анджея Дуди анонсували його, а також приїзд Президентів Литви, Латвій та Естонії до України.

Президенти зустрілись у Жешуві на саміті, щоб продемонструвати солідарність з Україною. А надалі вирушили з візитом до Києва, – повідомляють у Верховній Раді України.

Станом на 08:24 Президенти вже прибули в Україну, де у Києві має відбутись їх зустріч із Зеленським.

Уряд опублікував постанову з граничною ціною на газ для населення |  Українська Енергетика

Греція проводить розвідку газових родовищ

Як передає видання Protagon, Греція уперше за 22 роки проводить розвідку газових родовищ у 6 регіонах країни. Це роблять для того, аби позбутись газової залежності від росії.

– Я хочу наголосити, що до моменту вторгнення Росії в Україну комерційна експлуатація нових газових родовищ часто не була економічно привабливою можливістю для нових країн, які вступають у цю гру, таких як Греція, через дуже низькі ціни на газ. Це, однак, реальність, яка змінилася, і курс цін на газ на міжнародному рівні, плани щодо незалежності від російського газу, а також важливість, яку ми знаємо, що газ буде відігравати протягом наступних років, десятиліть, по суті, змушує нас переглянути нашу стратегію, – заявив прем’єр-міністр Кіріакос Міцотакіс під час зустрічі в Hellenic Hydro Management Company.

До кінця 2023 року в країні планують мати повну картину про газові запаси, які можуть використовувати.

У нас є ознаки можливих запасів газу, які змушують нас бути оптимістичними, – оцінив пан Міцотакіс, – і зараз ми оголошуємо про прискорення розслідувань щодо видобутку природного газу, які наша країна, ймовірно, буде мати на основі попередніх досліджень у значній мірі , як на материку, так і в морській зоні, в зонах виняткової експлуатації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.