П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Андрій Нечипорук: як та де вимушеним переселенцям отримати медичну допомогу на первинному рівні

Андрій Нечипорук: як та де вимушеним переселенцям отримати медичну допомогу на первинному рівні

Андрій Нечипорук: як та де вимушеним переселенцям отримати медичну допомогу на первинному рівні

Якщо ви переїхали до Шепетівської, Грицівської, Судилківської, Михайлюцької чи Ленковецької територіальної громади та потребуєте медичної допомоги, консультації сімейного лікаря чи педіатра для вашої малечі – можете звернутись до амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Медичні послуги у цих громадах надає КП «КНП Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Директор закладу Андрій Нечипорук розповідає як і куди звернутись та на які послуги можна розраховувати.

У нашому центрі ми маємо 18 амбулаторій, – розповідає Андрій Нечипорук, – у тому числі, й у сільській місцевості. У всіх амбулаторіях наші кваліфіковані медики надають медичну допомогу за 5 пакетами послуг. Це найбільша кількість укладених із НСЗУ договорів на Хмельниччині. Усі наші послуги абсолютно безкоштовні.

В амбулаторіях надають допомогу за напрямами:
• первинна медична допомога;
• мобільна паліативна допомога;
• вакцинація проти ковіду;
• консультативна допомога;
• супровід та лікування дорослих та дітей;
• хворих на туберкульоз на первинному рівні медичної допомоги.

– Для того, аби отримати ту медичну послугу, якої ви потребуєте, – говорить Андрій Нечипорук, – слід звернутись до найближчої до вас амбулаторії. Перереєстровувати декларації не потрібно. Бажано мати довідку про реєстрацію пересленця (видається в ТГ), паспорт та ідентифікаційний код.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.