Четвер, 1 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » 20 родин змагалися у благодійних “Сімейних перегонах” у Нетішині

20 родин змагалися у благодійних “Сімейних перегонах” у Нетішині

20 родин змагалися у благодійних “Сімейних перегонах” у Нетішині

Благодійний захід “Сімейні перегони” відбувся у Нетішині 14 травня, напередодні Міжнародного дня сімʼї.

Його організувала та провела на підтримку ЗСУ Хмельницька АЕС. У благодійному квесті взяли участь 20 родинних команд, які змагалися у спритності та кмітливості.

Організація молоді ППО ХАЕС вигадала для учасників цікаві завдання на швидкість та логіку. Колектив цеху господарського забезпечення приготував солодощі, а працівниці відділу соціальних обʼєктів ВП ХАЕС організували для відвідувачів ярмарок та родинну патріотичну фотозону. Поряд нацгвардійці та рятувальники продемонстрували нетішинцям зразки техніки, засобів захисту та озброєння.

Під час заходу тривали благодійні збори, загалом сума склала 59 тис. 623 грн. Їх організатори перерахують на потреби війська.

Нині підтримка захисників особливо важлива. Далеко від родин бійці ціною власного життя витісняють російських окупантів з території нашої держави. Організатори вдячні всім, хто долучився до проведення благодійного родинного заходу: представникам підрозділів ХАЕС, волонтерам, кондитерському цеху «Машенька», виконавцям ансамблю «Вернісаж», юним музикам, які розважали відвідувачів, а також колективам Палацу культури та ЗДО #6 за допомогу в облаштуванні національного куточка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.