Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Новий сервісний центр МВС відкрили в Білогір’ї: послуги доступні для всіх охочих

Новий сервісний центр МВС відкрили в Білогір’ї: послуги доступні для всіх охочих

Новий сервісний центр МВС відкрили в Білогір’ї: послуги доступні для всіх охочих

29 листопада в Білогір’ї, що на Хмельниччині, відбулося відкриття сервісного центру МВС при ЦНАПі Білогірської селищної ради. Він спростить життя власникам автомобільного транспорту, адже вже не потрібно буде їхати за 70 км до Шепетівки.

Надання якісних і своєчасних послуг – один з головних пріоритетів Центру надання адміністративних послуг Білогірської селищної ради. На сьогодні місцевий ЦНАП дає можливість скористатися більш, ніж сотнею важливих юридичних, паспортних, соціальних послуг. Крім того, до закладу можуть звертатися не лише білогірчани, а й мешканці наближених громад, – зауважив Василь Мельник, голова Білогірської селищної ради. – Зокрема, Білогірська громада стала однією з перших в Хмельницькій області, де був відкритий сервісний центр МВС, який є заміною колишнім МРЕВ.

Новий сервісний центр МВС у Білогір’ї надаватиме послуги з реєстрації транспортного засобу, оформлення ГБО на автомобіль, заміни або видачі посвідчень водія, заміни номерних знаків та інші. Центр працює за адресою: вулиця Шевченка, 44. Громадян обслуговуватимуть з понеділка по п’ятницю (субота та неділя – вихідні дні).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.