П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » 25-річна жителька Шепетівки півроку продавала наркотики

25-річна жителька Шепетівки півроку продавала наркотики

25-річна жителька Шепетівки півроку продавала наркотики

Протягом лютого-серпня 2020 року жителька м. Шепетівка Шепетівської ОТГ продавала метадон. Вона залишала наркотики в домовленому з покупцями місці й таким чином здійснювала збут. Прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду.

Працівники поліції провели санкціонований обшук у будинку обвинувачуваної і виявили там наркотичні засоби у поліетиленових пакетах. Було знайдено більше 6 грам метадону, що є досить великою кількістю.

За результатами досудового розслідування жінка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, якщо предметом таких дій були наркотичні засоби у великих розмірах).

Санкція ч. 1 ст. 307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років, ч. 2 ст. 307 КК України – позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.