Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Пожежа в Полонській ОТГ завдала збитків власникам приватного гаража

Пожежа в Полонській ОТГ завдала збитків власникам приватного гаража

Пожежа в Полонській ОТГ завдала збитків власникам приватного гаража

1 грудня 2020 року близько о 10 ранку у м. Полонне на провулку Зарічному виникла пожежа у приватному гаражі, яка завдала значних збитків. До міс­ця по­дії опе­ра­тив­но при­бу­ли 2 від­ді­лен­ня 17-ї Дер­жавної по­жеж­но-ря­ту­валь­ної час­ти­ни. На той час по­же­жа роз­повсю­ди­ла­ся на пло­щі 72 м². Рятувальники ло­ка­лі­зу­ва­ли загорання об 11:05, а лік­ві­ду­ва­ли – об 11:10.

Га­сін­ня по­же­жі ус­клад­ню­ва­ло силь­не за­дим­лення та ве­ли­ка по­жеж­на на­ван­та­га. То­му вог­не­бор­ці пра­цю­ва­ли в за­со­бах для за­хис­ту ор­га­нів зо­ру та ди­хан­ня.

Через те, що господарі приміщення доволі пізно помітили загорання, вогонь зміг швидко розповсюдитись і завдати значні збитки майну. Полум’я пошкодило внутрішні стіни, двері та вікна, а також знищило електричні інструменти, які знаходилися в гаражі.

Рятувальникам вдалося не допустити розповсюдження вогню та перекидання його на сусідні будівлі. Ймо­вір­на при­чи­на по­же­жі — пот­раплян­ня тліючого недопалку або сірника на го­рю­чий ма­те­рі­ал.

Популярні пости