Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » 32-річний військовий з Клубівки загинув на Донеччині

32-річний військовий з Клубівки загинув на Донеччині

32-річний військовий з Клубівки загинув на Донеччині

Сьогодні, 30 серпня, стало відомо про загибель нашого Воїна – жителя села Клубівка, що в Ізяславській ТГ. Трагічну звістку повідомили у міськраді.

– Трагічна новина надійшла сьогодні до нашої громади. Від рук окупантів на Донеччині загинув 32-річний клубівчанин, стрілець 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти Захаров Олександр Сергійович. Як справжній патріот, вірний син України без вагань став на захист рідної землі. Наш земляк був мужнім та відповідальним солдатом, відважно виконував накази командира і вірно служив народові України. Та, на жаль, 28 серпня пішов у Вічність… Пішов так, як йдуть усі справжні Воїни — під час бою, відбиваючи черговий штурм окупантів, – розповідають у громаді.

У захисника залишилась родина – дружина та мама, без тата зростатиме донечка.

– Мама втратила сина, кохана – люблячого та турботливого чоловіка, 3-річна донечка – найкращого у світі татка, друзі – хорошого товариша, Ізяславщина та Україна – Героя… – додають у громаді. – У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким воїна, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять і вічна слава українському Захисникові!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.