Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Для українців підготували довідник виплат постраждалим внаслідок російської війни

Для українців підготували довідник виплат постраждалим внаслідок російської війни

Для українців підготували довідник виплат постраждалим внаслідок російської війни

В Україні презентували довідку, де йдеться про виплати і гарантії для постраждалих під час виконання службових, трудових, професійних обов’язків та членів їхніх сімей, інших постраждалих. Хто може претендувати на допомогу, які документи для цього слід мати та як оформити виплати – далі в матеріалі.

У довідці міститься інформація для різних категорій потерпілих через війну – від військовослужбовців, службовців, які зазнали травм, поранення на передовій, та їхніх родин, до дітей, працівників виробництв, волонтерів, а також журналістів і цивільних, які постраждали внаслідок російських авіаударів, обстрілів, бомбардувань. Крім того, у довідці надано рекомендації щодо того, куди потрібно звертатися для отримання виплат, які документи слід надати, а також посилання на відповідні нормативно-правові акти.

Довідник підготували в Офісі Президента України за підтримки проєкту Ради Європи «Подальший розвиток соціальних прав людини в Україні». Кажуть, інформація, вміщена у довіднику, постійно оновлюватиметься, відповідно до змін у законодавстві. Однайомитися із довідником можна тут.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.